Zaznacz stronę

Nazywam się Marcin Curyło i od 17 lat jestem związany z branżą hotelarską.

Obecnie doradzam właścicielom obiektów hotelarskich, w jaki sposób mogą osiągać maksymalne zyski z przedsięwzięć które prowadzą, a także jak mogą wyróżnić się na tle konkurencji. Przez 8 lat byłem dyrektorem prężnie działającego, 3 gwiazdkowego nadmorskiego hotelu, a obecnie prowadzę własny, dobrze prosperujący biznes w postaci domków letniskowych w Jastrzębiej Górze.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Po pierwsze dlatego, że znam ten biznes od podszewki. Zaczynając prawie dwie dekady temu na etacie jako recepcjonista, następnie awansując na stanowisko specjalisty do spraw marketingu, na stanowisku kierowniczym kończąc- przeszedłem przez każdy szczebel kariery w branży hotelarskiej. Dzięki temu znam każdy zakamarek tego sektora i dysponuję doświadczeniem zebranym na jego wszystkich możliwych polach. Mogę tą wiedzą podzielić się z Tobą- zadzwoń i umów się na konsultacje.

Po drugie dlatego, że oprócz wieloletniej praktyki, mam też opanowane solidne podstawy teoretyczne. Ukończyłem studia licencjackie na kierunku „turystyka i rekreacja” o profilu hotelarskim, a następnie studia magisterskie o profilu „zarządzanie przedsiębiorstwem”. Kontynuując naukę na studiach podyplomowych, zdobyłem konkretną, wyspecjalizowaną wiedzę z marketingu dzięki studiom na kierunku „komunikacja i kreowanie wizerunku medialnego”. Ukończyłem także niezliczoną ilość kursów na temat sprzedaży, marketingu, reklamy w mediach społecznościowych, a także zarządzania zespołem.

Po trzecie dlatego, że systematycznie szkolę się z najświeższych nowinek ze świata hotelarstwa, marketingu i sprzedaży. Od lat, niezmiennie, inwestuję w rozwój kwalifikacji związanych z hotelarstwem i rozwojem osobistym- dzięki temu właśnie, moi klienci mają gwarancję otrzymania najlepszych i najbardziej skutecznych metod zwiększania dochodu z prowadzenia hoteli czy pensjonatów.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie.

Prywatnie

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem 7 letniego Jakuba i 1,5 rocznej Hani, pasjonatem rozwoju osobistego, a także sportowcem- uwielbiam biegać i jeździć na rowerze. Jako dwukrotny maratończyk, jestem osobą zdeterminowaną i zdyscyplinowaną, a cechy te przekładam na biznes- dzięki czemu jestem uznawany za solidnego, profesjonalnego.